Комфортні післяпологові прокладки
502
100,00
грн.
Гігієнічні прокладки ідеально підходять як для новонароджених, так і для жінок у післяпологовому періоді. Надзвичайно абсорбуючі підкладки дають відчуття гігієни та комфорту. Зовнішня плівка захищає від бруду, а самоклеючі смужки запобігають ковзанню. Суперабсорбент всередині фундаменту швидко поглинає рідини і нейтралізує неприємні запахи.
Дихаючий, гелеобразующий суперабсорбент.
Післяпологові прокладки були розроблені спеціально для жінок в післяпологовому періоді, щоб вони відчували себе комфортно і невимушено. Тонкий і надмірно м'який внутрішній шар, а також спеціально забита поверхня запобігає зчепленню основи і подразненню шкіри. З іншого боку, верхній шар дозволяє повітрю циркулювати, забезпечуючи відчуття свіжості, а суперабсорбент всередині субстрату швидко зв'язує вологу, а також має відмінну всмоктуючу здатність і нейтралізує неприємні запахи.
Широка і тонка конструкція підшерстка забезпечує дискретність і ефективний захист, а самоклеючий ремінець забезпечує стабільне прикріплення до нижньої білизни.
Увага! Одноразовий продукт. Рекомендується регулярно міняти підшкірні покриви. Рекомендується для використання з післяпологовою білизною.

ОСОБЛИВОСТІ:
- ніжний, дихаючий і супер-м'який верхній шар
- спеціально зубчаста поверхня, що запобігає зчепленню основи і подразнення шкіри
- суперабсорбент, який утримує вологу всередині підшлунця і нейтралізує неприємні запахи
- дуже тонка конструкція, що забезпечує дискретність носіння
- широкий самоклеючий ремінь, який утримує підшерсток на місці

Характеристики:
Розміри: довжина 31 х ширина 10,5 см
Розміри упаковки: довжина 18 х ширина 12 х висота 10 см
Вага упаковки: 0.20 кг
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон