Читайте наш блог у Telegram каналі: Усе про вагітність і перші дні дитини
Close
 
ТЕМА 1: Харчування під час вагітності
5 основних правил харчування під час вагітності
Привіт майбутні мами ми розпочинаємо для Вас блог з корисною інформацією і статями від експертів на тему вагітності, родів і перших днів дитини .
Ця стаття це більше знайомство і анонс майбутніх статей.
Перша тема буде присвячена правильному харчуванню, тому що це запорука здоров'я. Ми розповімо Вам про 5 основних правил харчування під час вагітності. Тому, коли Ви вагітні ця тема стає ще більш актуальною. Здорове харчування потрібно не тільки для повноцінного розвитку дитини, але і для хорошого самопочуття майбутньої мами. Важливо пам'ятати, що всі необхідні речовини для малюка надходять з продуктів, які споживає майбутня мама. Дотримуючись цих простих правил можна зробити свій раціон корисним для вас обох.

  • 1️⃣ Різноманітність харчування - необхідно включати продукти із всіх харчових груп (зернові, овочі, фрукти, білок, корисні жири)
  • 2️⃣ Безпека харчування - запобігати консервованих продуктів, ковбас, риб великих розмірів, які можуть накопичувати ртуть (тунець, м`ясо акули)
  • 3️⃣ Біоритміка харчування - варто пам'ятати, що продукти, які добре засвоюються на сніданок (складні вуглеводи, фрукти ) будуть погано засвоюватись на вечерю
  • 4️⃣ Розмір порцій їжі - всі знають приказку, що мама має їсти за двох, але це не зовсім вірно. Під час вагітності має бути + 200 ккал до загальної калорійності раціону. Але якщо ви не любите рахувати калорій у наступних постах ми покажемо Вам універсальну тарілку харчування «My plate», яка допоможе з легкістю упорядкувати раціон, щоб майбутній малюк отримав всі необхідні йому речовини
  • 5️⃣ Водний баланс - Кожен із нас щодня потребує 2-2,5 літрів води. Більш точна потреба організму в рідині розраховується з формули, за якою на кожен кг ваги необхідно 35 г води. Але з початком вагітності добова норма може змінитися.
    Як на це впливає токсикоз, кава, та що кажуть лікарі про споживання води після 20 тижня вагітності, про це та інше ми розповімо детально у окремій статті присвяченій воді і водному балансу
Це лише загальні основи раціону.
Детальніше про кожний із них ми будемо писати в наступних постах.
Анонс: наступна стаття про "набір ваги під час вагітності"
Підписуйтесь щоб нічого не пропустити
Контакти
Підписка на розсилку
© 2018 — 2019 MamaModa